Hitler yönetimindeki alman ordusunun 7 mayıs 1945’de müttefiklere boyun eğerek teslim oluşuyla birlikte, Almanya’nın önünde yeni bir ufuk açılmış

ABD'nin Florida eyaletindeki bir mahkemede hırsızlık suçundan yargılanan sanık ve onu yargılayan hakim ortaokul arkadaşı çıkınca, mahkemede duygusal anlar yaşandı.
 • Anna Mychka

  elementum tortor congue ac. Nullam nibh neque, varius et congue sit amet, placerat eget nibh. Phasellus erat sapien, malesuada nec imperdiet id, tempus at neque. Maecenas vel est at lectus luctus lacinia. Aliquam eu lacus in neque commodo convallis

  written_by Anna Mychka
 • Anna Mychka

  hep yalan dolan amerikanın işi bu araplarda akılnegezer uşaklık yaparlar hiç araplar birbirni sevmezler

  written_by Anna Mychka
 • Lana

  Önü kesilmez bir rüzgar gibi, estin de gittin. Aşkımı ayaklar altına aldın. Yüreğimi ezdin de gittin.Önü kesilmez bir rüzgar gibi, estin de gittin. Aşkımı ayaklar altına aldın. Yüreğimi ezdin de gittin.

  written_by Lana
 • I. Selim

  Benim anlamadığım şu, bu adam saatlerce darbecilerle çatışmış ve nihayetinde yaralanıp gazi unvanı almıştı. Fetocu olduğu halde neden fetocularla çatışmış? Yoksa gerçeğin başka yüzleri mi var?

  written_by I. Selim
 • Lana

  Az önce öldüğünü öğrendim çok üzüldüm bu deilmiydi kanser hastası kıza para uzatann duyguszAz önce öldüğünü öğrendim çok üzüldüm bu deilmiydi kanser hastası kıza para uzatann duygusz

  written_by Lana
 • Zeynep

  Az önce öldüğünü öğrendim çok üzüldüm oet lectus. Ut eget nibh arcu. Praesent malesuada ante at dui vulputate ultrices. Donec dignissim libero ac lorem accumsan eu lobortis lacus lobortis. Sed magna eros, lobortis ac semper sit amet, tincidunt at nibh. Duis vel lectus nisl.

  written_by Zeynep
 • Alişan

  Oy verin ha koyun sürüleri secim yaklaştimi cumurbaşkani çikip bana oy verinet lectus. Ut eget nibh arcu. Praesent malesuada ante at dui vulputate ultrices. Donec dignissim libero ac lorem accumsan eu lobortis lacus lobortis. Sed magna eros, lobortis ac semper sit amet, tincidunt at nibh. Duis vel lectus nisl.

  written_by Alişan
A+ R A-

Add comment